Basketball – Boys and Girls Senior All-Star Game
Senior All-Star Game Double-Header
Wednesday, March 23
At Pine Belt Arena, Toms River
Girls Game, 6 p.m.
Boys Game, 7:45 p.m.
Dunk Contest, Halftime of Boys Game
Girls All-Star Rosters
East Team
Shauna Anderson, Barnegat
Sam Bialablocki, Brick Memorial
Kaitlyn Borghesi, Donovan Catholic
Kelly Campbell, St. John Vianney
Gabrielle Caponegro, St. John Vianney
Anissa Fucci, Manchester
Lyric Green, Manchester
Daria Jones, Jackson Memorial
Ashley Kline, Pinelands
Tina Lebron, St. John Vianney
Kaitlin Lister, Toms River East
Bianca Nicolini, Southern
Zoe Pero, St. John Vianney
Jenna Platten, Toms River East
Nina Shirley, Toms River South
West Team
Che'Kesha Andrews, Long Branch
Tracey Brereton, Matawan
Elise Brown, Colts Neck
Nora Burdge, Wall
Tatum Evans, Marlboro
Katie Hyde, Wall
Jessica Iacobellis, Marlboro
Jen Inman, Holmdel
Stephanie Karcz, Middletown South
Maggie Klatt, Mater Dei Prep
Harlie Kneler, Freehold Twp.
Stephanie Lesko, Rumson-Fair Haven
Nicole Morris, Rumson-Fair Haven
Vanessa Pinho, St. John Vianney
Erin Rotondo, Manalapan
Erika Ruscil, Shore
Sydney Sabino, Rumson-Fair Haven
Stephanie Walters, Keansburg
Boys Rosters
East Team
Brendan Barry, Rumson-Fair Haven
Peyton Wejnert, Southern
Jack McGuire, CBA
Eddie Hahn, Red Bank Catholic
NyQuan McCombs, Mater Dei Prep
Sean Barksdale, Lakewood
Jack Sheehan, Manasquan
Nick Facendo, Freehold Twp.
Zach Howarth, St. John Vianney
Jordan Torney, Manchester
Jimmy Panzini, Point Beach
Mergim Gjyriqi, Matawan
Pat Marinaccio, Toms River North
Ryan West, Toms River East
Riley Collins, Donovan Catholic
West Team
Mike Boice, Donovan Catholic
Amir Tyler, Lakewood
Ryan Jensen, Manasquan
Shavar Reynolds, Manchester
Kyle Elliot, Mater Dei Prep
Anthony Velasquez, Long Branch
Sadiq Palmer, Red Bank
Lloyd Daniels, Colts Neck
Grant Goode, St. John Vianney
Anthony Schimbeno, Manalapan
Dave Lunn, Pinelands
Hunter Petrick, Toms River North
Matt Van Nostrand, Point Boro
Tom DeFillippo, Henry Hudson
Colin Frawley, Middletown North
Dunk Contest Participants
Tim Cook, Toms River East
Jordan Torney, Manchester
Bryan Harris, Mater Dei Prep
Steve Staklinski, Freehold Township
Scottie Lewis, Ranney
Brendan Barry, Rumson-Fair Haven