Shore Conference teams in bold

North Jersey Section 2, Group III

(16) Parsippany Hills at (1) Somerville

(9) Summit at (8) Nutley

(12) Governor Livingston at (5) Middletown North

(13) Voorhees at (4) West Morris

(14) Irvington at (3) Warren Hills

(11) Snyder at (6) Mendham

(10) Cranford at (7) Red Bank

(15) Ferris at (2) Chatham

 

Central Jersey Group IV

(16) Hillsborough at (1) East Brunswick

(9) North Brunswick at (8) Hunterdon Central

(12) Princeton at (5) South Brunswick

(13) Freehold Twp. at (4) Marlboro

(14) Long Branch at (3) Colts Neck

(11) Edison at (6) Middletown South

(10) Trenton at (7) Sayreville

(15) Monroe at (2) Montgomery

 

Central Jersey Group III

(16) Jackson Liberty at (1) Ewing

(9) Moorestown at (8) Wall

(12) Hopewell Valley at (5) Northern Burlington

(13) Burlington Twp. at (4) Pemberton

(14) Brick at (3) Steinert

(11) Nottingham at (6) Neptune

(10) Wets Windsor-Plainsboro North at (7) Westampton Tech

(15) Pennsauken at (2) Allentown

 

Central Jersey Group II

(16) Bordentown at (1) Manasquan

(9) Hillside at (8) Matawan

(12) South River at (5) Spotswood

(13) Carteret at (4) Holmdel

(14) Robbinsville at (3) Rumson-Fair Haven

(11) South Plainfield at (6) Delaware Valley

(10) A.L. Johnson at (7) Raritan

(15) Roselle at (2) Lincoln

 

Central Jersey Group I

(16) South Hunterdon at (1) Bound Brook

(9) Perth Amboy Tech at (8) Point Beach

(12) Somerset Tech at (5) Riverside

(13) New Egypt at (4) Keyport

(14) Academy Charter at (3) Piscataway Tech

(11) Burlington City at (6) Shore

(10) Manville at (7) Academy for Urban Leadership Charter

(15) Asbury Park at (2) Middlesex

 

South Jersey Group IV

(16) Egg Harbor at (1) Cherokee

(9) Washington Twp. at (8) Lenape

(12) Williamstown at (5) Rancocas Valley

(13) Atlantic Tech at (4) Jackson Memorial

(14) Atlantic City at (3) Toms River North

(11) Clearview at (6) Millville

(10) Southern at (7) Shawnee

(15) Brick Memorial at (2) Kingsway

 

South Jersey Group III

(16) Absegami at (1) Mainland

(9) Deptford at (8) Delsea

(12) Highland at (5) Hammonton

(13) Timber Creek at (4) Toms River East

(14) Toms River South at (3) Ocean City

(11) Gloucester Tech at (6) Camden Tech

(10) Triton at (7) Woodrow Wilson

(15) Lacey at (2) Winslow

 

South Jersey Group II

(16) Point Boro at (1) Manchester

(9) Lower Cape May at (8) Collingswood

(12) Haddon Heights at (5) Cedar Creek

(13) Medford Tech at (4) Sterling

(14) Oakcrest at (3) Haddonfield

(11) West Deptford at (6) Middle Twp.

(10) Willingboro at (7) Barnegat

(15) Delran at (2) Cinnaminson

 

South Jersey Non-Public A

(9) Bishop Eustace at (8) Paul VI, winner at (1) St. John Vianney

(12) Immaculata at (5) St. Rose, winner at (4) Bishop Ahr

(11) Notre Dame at (6) Camden Catholic, winner at (3) Red Bank Catholic

(10) Mount St. Mary at (7) Donovan Catholic, winner at (2) Gloucester Catholic

 

South Jersey Non-Public B

(9) Mater Dei Prep at (8) Moorestown Friends, winner at (1) Trenton Catholic

(12) Gill St. Bernard's at (5) Holy Spirit

(13) Doane Academy at (4) Roselle Catholic

(11) Timothy Christian at (6) Patrick School, winner at (3) Trinity Hall

(10) Wildwood Catholic at (7) Holy Cross, (2) Rutgers Prep

 

Sign Up For The SSN Newsletter

Please fill out this form to sign up for the Shore Sports Network newsletter.