WEDNESDAY, JAN. 16

THE LEAD

-No. 8 Long Branch wins the final five bouts to rally from a 17-point deficit and defeat No. 6 Manalapan.

-Freehold junior Nico Messina returns to the lineup and delivers match-clinching pin in a one-point win over CBA

-Brock Winston (Jackson Memorial) dec. David Szuba (Brick Memorial), 5-3

-Sam Akinlolu pins in the final bout to give Toms River South a walk-off win over Brick

-Billy Borowsky (Point Boro) dec. Dante Morris (Lakewood), 1-0, in a battle of returning state qualifiers.

-Liam Riecks (Keansburg) pins Jake Whitworth (Wall)

-Marlboro wins on criteria over Barnegat

-John Columbia and Steve Cmielewski win by fall in final two bouts to give RBC a walk-off win over New Egypt.

-Holmdel beats Ridge on Luke DuPont's walk-off pin at 145 pounds.

 

Box Scores

CLASS A NORTH

No. 1 Howell 56, Middletown South 6

106
Ethan Liptzin (Howell) over Travis Tuminelli (Middletown South) (Dec 8-2)
113
Kyle Nase (Howell) over Michael Holland (Middletown South) (Dec 11-5)
120
Robert Generelli (Middletown South) over Spencer Ostroff (Howell) (Dec 13-6)
126
Owen Fitzgerald (Middletown South) over James McGee (Howell) (Dec 8-2)
132
Nieko Malone (Howell) over Harrison King (Middletown South) (MD 15-2)
138
Darby Diedrich (Howell) over Nick Holland (Middletown South) (TF 18-3 2:36)
145
Evan Manto (Howell) over AJ Vega (Middletown South) (Dec 17-10)
152
Evan Richard (Howell) over Unknown (For.)
160
Xavier Kelly (Howell) over Jordan Sherman (Middletown South) (TF 16-0 1:41)
170
Michael Rivero (Howell) over Jack Willi (Middletown South) (Dec 3-2)
182
Shane Reitsma (Howell) over Aidan Caruso (Middletown South) (Fall 1:23)
195
Hunter Lino (Howell) over Jason Reeves (Middletown South) (Fall 1:34)
220
Joe Sardina (Howell) over Brady Smith (Middletown South) (Fall 3:16)
285
Jacob Wurtz (Howell) over Unknown (For.)

 

No. 8 Long Branch 36, No. 6 Manalapan 29

120: Rey Guzman (LB) p. Noah Rojas, 3:25

126: Ryan Zimmerman (LB) p. Zach Simmons, 2:39

132: Hunter Konstantoulas (M) d. Stiviny Silva, 5-2

138: Ryan McCoy (M) d. Angel Bonnano, 9-7 in sudden victory

145: Alex Baran (M) p. Steven Pabone, 3:50

152: Paul Santomarco (M) d. Ryan Carey, 11-6

160: Matt Benedetti (M) p. Isaiah Gonzalez, 2:39

170: Dylan Waller (M) d. Edgar Padilla, 5-0

182: Gavin Claro (M) tf. Patrick O'Dwyer, 3:44 (16-0)

195: La'Qym Morris (LB) p. John Montgomerie, 1:25

220: Tracey Taylor (LB) p. Jordan Adelson, 3:02

285: Kevin Cerruti (LB) p. Matt Kovacs, 1:17

106: Dylan Kelleher (LB) d. Chris Balzano, 5-4

113: Joe Conlon (LB) d. Calvin Burke, 11-9 in sudden victory

 

Freehold 32, CBA 31

138
Keegan Roche (Freehold) over Patrick Dowd (Christian Brothers Academy) (Fall 1:19)
145
Sam La Corte (Christian Brothers Academy) over Michael Gagliardo (Freehold) (Dec 6-2)
152
Osvaldo Baez-Aguire (Freehold) over Jake Heath (Christian Brothers Academy) (Fall 3:16)
160
Logan Goldstein (Freehold) over Michael Egan (Christian Brothers Academy) (Dec 2-1)
170
Patrick Devine (Christian Brothers Academy) over Christian Miranda (Freehold) (Fall 5:44)
182
Derek Smith (Christian Brothers Academy) over David Leon-Rosas (Freehold) (Fall 5:19)
195
Ethan Diamond (Christian Brothers Academy) over Jared Vasquiez (Freehold) (Dec 5-1)
220
Declan McGagh (Christian Brothers Academy) over Frank Tilton (Freehold) (Dec 5-1)
285
Justin Cardozo-Ponce (Freehold) over Taig Sheehy (Christian Brothers Academy) (MD 9-1)
106
Isaiah Sweeny (Freehold) over Nicholas Geissler (Christian Brothers Academy) (MD 8-0)
113
Vincent Principe (Christian Brothers Academy) over Mike Lazaro (Freehold) (MD 12-0)
120
Domingo Tepehua (Freehold) over Maximus Bean (Christian Brothers Academy) (Dec 10-5)
126
Nico Messina (Freehold) over David Burrell (Christian Brothers Academy) (Fall 1:12)
132
Patrick McGuiness (Christian Brothers Academy) over Unknown (For.)


CLASS A CENTRAL

Rumson-Fair Haven 66, Monmouth 18 

132
Shay Addison (Rumson-Fair Haven) over Shane Cartegena-Walsh (Monmouth) (Fall 3:34)
138
Max Brignola (Rumson-Fair Haven) over Daniel Weber (Monmouth) (Fall 0:35)
145
Tyler Brignola (Rumson-Fair Haven) over Kevin Cartagena-Walsh (Monmouth) (Fall 0:35)
152
Jack Nolan (Rumson-Fair Haven) over Matthew Mendes (Monmouth) (Fall 1:40)
160
Jack Kelly (Rumson-Fair Haven) over Victor Olimpio (Monmouth) (Fall 1:57)
170
Adam Varela (Monmouth) over Curtis Factor (Rumson-Fair Haven) (Fall 5:40)
182
Nick Addison (Rumson-Fair Haven) over Eric Cho (Monmouth) (Fall 0:46)
195
Liam Horan (Rumson-Fair Haven) over Jake Hollander (Monmouth) (Fall 1:10)
220
Von Factor (Rumson-Fair Haven) over David Bettencourt (Monmouth) (Fall 0:12)
285
Evan Davis (Rumson-Fair Haven) over Gabriel Iniestra (Monmouth) (Fall 5:08)
106
Shane Learn (Monmouth) over Unknown (For.)
113
Aidan Shaughnessy (Rumson-Fair Haven) over Kelvin Lagomes (Monmouth) (Fall 0:29)
120
Tristan Izzo (Rumson-Fair Haven) over Devon Pham (Monmouth) (Fall 5:42)
126
Benjamin Trinh (Monmouth) over Unknown (For.)

 

CLASS A SOUTH

No. 3 Jackson Memorial 46, No. 10 Brick Memorial 12

160
Hunter Smith (Jackson) over Cory Martin (Brick Memorial) (Fall 0:47)
170
Leo Shimonovich (Jackson) over Michael Angrosina (Brick Memorial) (Fall 3:25)
182
Brock Winston (Jackson) over David Szuba (Brick Memorial) (Dec 5-3)
195
Kyle Epperly (Jackson) over Sam Azzaretti (Brick Memorial) (Fall 0:19)
220
Mike Fiore (Jackson) over Unknown (For.)
285
Nick Afandor (Jackson) over Unknown (For.)
106
Ryan Smith (Brick Memorial) over Brett Blaess (Jackson) (Dec 5-3)
113
Lance Hobbs (Jackson) over Braden Scott (Brick Memorial) (MD 12-1)
120
Vincent Santaniello (Brick Memorial) over Vincent Scollo (Jackson) (Dec 1-0)
126
Michael Richardson (Brick Memorial) over Chris McDonald (Jackson) (Dec 3-0)
132
Nick White (Jackson) over Victor DiPianta (Brick Memorial) (Dec 5-0)
138
Damien Lipari (Jackson) over Sean Monaghan (Brick Memorial) (Dec 5-1)
145
Jared Crippen (Brick Memorial) over Mike Rauch (Jackson) (Dec 3-2)
152
Dylan Fischer (Jackson) over Ruben Lizardi (Brick Memorial) (Dec 8-6)

 

No. 4 Southern 61, Central 10

120
Jayson Scerbo (Southern) over Jack Condello (Central) (Fall 1:57)
126
Tyler Pepe (Central) over Matt Brielmeier (Southern) (MD 10-0)
132
Sebastian Delligatti (Southern) over Anthony Wandras (Central) (Fall 5:54)
138
Nik Lawson (Southern) over Dominick Fraulo (Central) (Fall 3:44)
145
Nicholas Pepe (Southern) over Curtis Lively (Central) (Fall 0:29)
152
Nicholas O`Connell (Southern) over Nicholas Sura (Central) (Fall 4:56)
160
Luke Galan (Southern) over Vincent Dallicardillo (Central) (MD 10-2)
170
Matthew Caporrino (Southern) over Aaron Phillips (Central) (Dec 9-3)
182
John Stout (Southern) over Vincent Charles (Central) (TF 15-0 2:53)
195
Joshua Echandia (Southern) over Kyle Flynn (Central) (Dec 7-2)
220
Gabe Murray (Southern) over Isaiah Cooper (Central) (Fall 3:18)
285
Jayden Smith (Southern) over Unknown (For.)
106
Chris Siller (Central) over Chris Lubeski (Southern) (Fall 1:03)
113
Nate Bischoff (Southern) over Nicholas Campanella (Central) (MD 14-0)

 

Toms River South 36, Brick 35

*Brick deducted one team point for misconduct*

200
Darian Newcomb (Brick) over Unknown (For.)
285
Dayna Andrews (Brick) over Dylan Applegate (Toms River South) (Fall 2:09)
106
Evan Tallmadge (Brick) over Errol Bocchino (Toms River South) (Fall 1:10)
113
Justin Murray (Toms River South) over John Trainor (Brick) (Fall 2:26)
120
Hugo Hernandez (Brick) over Chris Yuro (Toms River South) (Fall 5:09)
126
Riley Bell (Brick) over Josh Bocchino (Toms River South) (Dec 3-2)
132
Lukie Cox (Toms River South) over Tyler Weisneck (Brick) (Fall 5:56)
138
Matt Carlson (Toms River South) over Nicholas Mallon (Brick) (Dec 4-3)
145
Shane Gibson (Toms River South) over John Loaisiga-Mora (Brick) (Fall 2:29)
152
Riley Cheong (Toms River South) over Connor Valiant (Brick) (Fall 3:46)
160
Alan Choback (Brick) over Ryan Laycock (Toms River South) (Dec 5-2)
170
Timothy Yuro (Toms River South) over Jarred Keefe (Brick) (Dec 11-6)
182
Hao Tang (Brick) over Dominic Spedaliere (Toms River South) (Fall 0:39)
195
Sam Akinlolu (Toms River South) over Efren Flores (Brick) (Fall 0:42)

 

CLASS B NORTH

Middletown North 64, Neptune 6

113
Luke Mc Carthy (Middletown North) over Unknown (For.)
120
Jack Butler (Middletown North) over Edgar Toraraba (Neptune) (Fall 1:00)
126
Thomas O`Keefe (Middletown North) over Nathaniel Levie (Neptune) (Dec 12-5)
132
Grant Heller (Middletown North) over Thomas Lowe (Neptune) (Fall 1:27)
138
Chris Mc Carthy (Middletown North) over Robert Roberson (Neptune) (Fall 3:04)
145
Kyle Puzo (Middletown North) over Daniel Brewton (Neptune) (Dec 8-7)
152
Mike Puzo (Middletown North) over Isaiah Leeks (Neptune) (Dec 3-1)
160
Eddie Farrell (Middletown North) over Hector Molina (Neptune) (MD 9-1)
170
Gabriel Lubrano Lavandera (Middletown North) over Elijah Leveille (Neptune) (Fall 1:20)
182
Nico Cerbo (Middletown North) over Najiere Hutchinson (Neptune) (Dec 8-4)
195
Jacob Anderson (Middletown North) over Felipe Garcia (Neptune) (Fall 1:26)
220
Andrew Kanski (Middletown North) over Fanor Medal (Neptune) (Fall 5:59)
285
Christopher DeSopo (Neptune) over Unknown (For.)
106
Lucas Santos (Middletown North) over Emanuel Jackson (Neptune) (Fall 3:51)

 

CLASS B SOUTH

Lacey 69, Donovan Catholic 3

106
Brady Carter (Lacey) over Pat Dellane (Donovan Catholic) (Fall 1:49)
113
Andre Ferrauiolo (Lacey) over Nicholas DiGiantomasso (Donovan Catholic) (Dec 5-4)
120
Vinny Fantasia (Lacey) over Steve Morro (Donovan Catholic) (Fall 5:48)
126
Colin Rolak (Lacey) over Jacob Maroukis (Donovan Catholic) (Fall 3:20)
132
Liam Sanger (Lacey) over Unknown (For.)
138
Hunter Gutierrez (Lacey) over Dominic Tangredi (Donovan Catholic) (Fall 3:33)
145
Zach Higgins (Lacey) over Euan McIntyre (Donovan Catholic) (Fall 1:42)
152
Christopher Gallegoes (Donovan Catholic) over Logan Carter (Lacey) (Dec 12-10)
160
Trevor Krinic (Lacey) over Daniel Post (Donovan Catholic) (Dec 4-3)
170
Jackson Brandt (Lacey) over Unknown (For.)
182
Quint Kearns (Lacey) over Christian Gillich (Donovan Catholic) (Fall 1:13)
195
John Stevens (Lacey) over Levi Wilkins (Donovan Catholic) (Dec 3-2)
220
Vincent Ceglie (Lacey) over Unknown (For.)
285
Gerard O`Connor (Lacey) over Unknown (For.)

 

Jackson Liberty 44, Pinelands 24

113
Romeo Willis-Parreott (Jackson Liberty) over Unknown (For.)
120
Dorian Hall (Jackson Liberty) over Karl Lambert (Pinelands) (Fall 2:44)
126
Michael Wishengrad (Jackson Liberty) over Unknown (For.)
132
Bryce LeFevre (Pinelands) over Mitchell McPaul (Jackson Liberty) (Fall 2:57)
138
Travis Brown (Pinelands) over Devin Mark (Jackson Liberty) (Fall 2:19)
145
Jonathan Recio (Jackson Liberty) over Sam Cardillo (Pinelands) (MD 8-0)
152
Ian Boyce (Jackson Liberty) over Aaron Harris (Pinelands) (Fall 4:23)
160
Kieran Sundermann (Pinelands) over Steven Schmitz (Jackson Liberty) (Dec 11-9)
170
Gavin Stewart (Pinelands) over Anthony Capasso (Jackson Liberty) (Dec 7-0)
182
Jordan Gomes (Jackson Liberty) over Connor Harris (Pinelands) (Fall 0:50)
195
Evan Burton (Pinelands) over John Cetin (Jackson Liberty) (Fall 0:43)
220
Jaden Lowe (Jackson Liberty) over Avery Maski (Pinelands) (MD 14-2)
285
Mason Kruse (Jackson Liberty) over Bryan Mendez (Pinelands) (Dec 8-5)
106
Matthew Castro (Jackson Liberty) over Shane Oldham (Pinelands) (Dec 4-0)

 

Point Boro 61, Lakewood 10

120
Nick Torre (Point Boro) over Unknown (For.)
126
James Latendorf (Point Boro) over Mauricio Rodriguez (Lakewood) (Fall 3:19)
132
Peter Karras (Point Boro) over Rene Garcia (Lakewood) (Fall 1:48)
138
Jack Bailey (Point Boro) over Miguel Mendoza (Lakewood) (Fall 0:58)
145
Ty Bailey (Point Boro) over Rudolph Angel (Lakewood) (Fall 0:09)
152
Spencer Robinson (Point Boro) over Unknown (For.)
160
Paul Franceschini (Point Boro) over Miguel Arenas (Lakewood) (Fall 1:11)
170
Gustavo Limon (Lakewood) over Nick Rebimbas (Point Boro) (Fall 5:01)
182
Scott Franceschini (Point Boro) over Gustavo Saavedra (Lakewood) (Fall 5:00)
195
Angel Gonzalez (Lakewood) over Patrick Frawley (Point Boro) (MD 12-4)
220
Billy Borowsky (Point Boro) over Dante Morris (Lakewood) (Dec 1-0)
285
Joshua Henderson (Point Boro) over Kevin Rybakowski (Lakewood) (Fall 3:08)
106
Lucas Torre (Point Boro) over Jose Becerril (Lakewood) (MD 10-2)
113
Double Forfeit

 

NONDIVISIONAL

Wall 49, Keansburg 24

106
Cole Meyer (Wall) over Unknown (For.)
113
Tyler Ferris (Wall) over Shea Hoff (Keansburg) (MD 16-6)
120
Gavyn Read (Keansburg) over Mike Bruno (Wall) (Dec 5-2)
126
Mike Farrell (Wall) over Jesse Berecsky (Keansburg) (Dec 6-2)
132
Jacob Glantzman (Wall) over Kobi Ferrer (Keansburg) (Fall 5:16)
138
Nicolas Zamaloff (Wall) over Michael Morro (Keansburg) (Fall 2:50)
145
Nicholas Vargas (Wall) over Patrick Edwards (Keansburg) (Fall 3:02)
152
Elijah Moore (Keansburg) over Louis Pilla (Wall) (Fall 2:41)
160
Robert Kanniard (Wall) over Isaiah Stanton (Keansburg) (Fall 3:48)
170
Brendan Newbury (Wall) over Unknown (For.)
182
Matthew Gillen (Keansburg) over Patrick Gambino (Wall) (SV-1 6-4)
195
Liam Riecks (Keansburg) over Jacob Whitworth (Wall) (Fall 2:47)
220
Glenn Pittius (Keansburg) over Shawn Patel (Wall) (Fall 1:03)
285
Jack Wolter (Wall) over Keyshaun Coppinger-Ward (Keansburg) (Fall 3:30)

 

Marlboro 36, Barnegat 35

*Marlboro wins on criteria F: most technical falls*

106
Harrison Gordon (Marlboro) over Dante Powell (Barnegat) (Fall 1:32)
113
Eric Shternfeld (Marlboro) over Robert Killmer (Barnegat) (Fall 6:55)
120
Andrew Di Liberto (Marlboro) over Unknown (For.)
126
Christian Rial (Marlboro) over Jacob Reinhold (Barnegat) (TF 15-0 0:00)
132
Zach Vasile (Marlboro) over Michael DiPianta (Barnegat) (Dec 6-3)
138
Kevin Fazio (Barnegat) over Gavin McQuade (Marlboro) (MD 11-0)
145
Dylan Feimer (Barnegat) over Mike Malucelli (Marlboro) (Fall 1:55)
152
James Circle (Barnegat) over Nick Biller (Marlboro) (Fall 4:31)
160
Mason Bayer (Barnegat) over Edward Jang (Marlboro) (Dec 12-11)
170
Evan Brown (Marlboro) over Rashidi Alleyne (Barnegat) (Fall 1:50)
182
Christian Pittari (Marlboro) over Stephen Jennings (Barnegat) (Dec 9-2)
195
Charles Cotton (Barnegat) over Christian Steensen (Marlboro) (MD 13-3)
220
Peter Jennings (Barnegat) over Paul Damato (Marlboro) (Fall 2:34)
285
Joseph Lauer (Barnegat) over Adam Mirza (Marlboro) (Fall 0:27)

 

Ocean 42, Freehold Township 21

113
Demetri Poniros (Ocean) over Joshua Rodriguez (Freehold Township) (Fall 0:51)
120
William Tisony (Ocean) over Trevor DeSeno (Freehold Township) (MD 12-2)
126
Hector Santiago (Freehold Township) over Nicholas Schneider (Ocean) (Dec 9-6)
132
Jack Nies (Ocean) over Avery Clarke (Freehold Township) (MD 8-0)
138
Christian Mangini (Freehold Township) over Hugo CotaDomingues (Ocean) (Fall 1:52)
145
Nicholas Benner (Ocean) over Samuel Trama (Freehold Township) (Fall 1:51)
152
Jared Tracey (Ocean) over Chase Carlucci (Freehold Township) (Dec 5-1)
160
Tah-Jay Phillips (Ocean) over Caleb Mitchell (Freehold Township) (MD 23-10)
170
Anthony Esposito (Ocean) over Nicholas Ernst (Freehold Township) (Fall 1:15)
182
Sean Fallon (Freehold Township) over Evan Romein (Ocean) (Dec 14-9)
195
Dino Poniros (Ocean) over Matthew Gunther (Freehold Township) (Fall 1:21)
220
Jarrid Markowitz (Freehold Township) over Unknown (For.)
285
Omar Francis (Freehold Township) over Anthony Perez (Ocean) (Dec 11-6)
106
Blake Tarnowski (Ocean) over Michael Borromeo (Freehold Township) (Dec 3-1)

 

Matawan 48, Manchester 24

126
Daniel Higuita (Matawan) over Joshua Irizarry (Manchester) (Fall 3:42)
132
Moises Rojas (Matawan) over Lawrence Andrews (Manchester) (Fall 3:43)
138
David Quinlan (Matawan) over Garrett Hynds (Manchester) (Fall 1:32)
145
Adam Coleman (Matawan) over Connor Ferino (Manchester) (Dec 5-3)
152
Syrus Colon (Manchester) over Unknown (For.)
160
Thomas Arendt (Matawan) over Matthew Bryant (Manchester) (Fall 0:45)
170
Evan Scala (Manchester) over Unknown (For.)
182
Ryan Calo (Matawan) over Tim Scates (Manchester) (Fall 1:32)
195
Blaise Lawson (Manchester) over Ahmed Hassan (Matawan) (Fall 0:54)
220
Alex Kawka (Matawan) over Tom Smith (Manchester) (Fall 5:11)
285
Daniel Smith (Manchester) over Elias Kouri (Matawan) (Fall 0:20)
106
John Benko (Matawan) over William Hinkson (Manchester) (Dec 9-3)
113
Nicholas Martinez (Matawan) over Thomas Bodei (Manchester) (Fall 1:14)
120
Double Forfeit

 

NONCONFERENCE

Red Bank Catholic 39, New Egypt 33

285
Matt Cody (Red Bank Catholic) over Sebastian Clara (New Egypt) (Dec 6-4)
106
AJ Beck (New Egypt) over Ryan Brown (Red Bank Catholic) (Fall 1:12)
113
Shawn Abate (New Egypt) over Trevor Learn (Red Bank Catholic) (Dec 2-0)
120
Joe Fiorito (New Egypt) over Anthony Donnelly (Red Bank Catholic) (Fall 0:23)
126
Joe Brown (New Egypt) over Andrew Lennert (Red Bank Catholic) (Fall 1:58)
132
Brandon Metrick (New Egypt) over Joseph Calvacca III (Red Bank Catholic) (Fall 1:39)
138
Michael DeLeonardis (Red Bank Catholic) over Nick Metrick (New Egypt) (Fall 1:37)
145
Leonard Meer (Red Bank Catholic) over Lukas Bedetto (New Egypt) (Dec 15-10)
152
David Thomas (Red Bank Catholic) over Tony Furnback (New Egypt) (Fall 5:43)
160
Dylan Myers (New Egypt) over Aidan Dolan (Red Bank Catholic) (Fall 0:53)
170
Aidan Meyler-McAuliffe (Red Bank Catholic) over Kieran Callaghan (New Egypt) (Dec 2-0)
182
Thomas DiStefano (Red Bank Catholic) over Josh Martinez (New Egypt) (Fall 1:59)
195
John Colombia (Red Bank Catholic) over Garrett Cobb (New Egypt) (Fall 3:02)
220
Steven Cmielewski (Red Bank Catholic) over Matt Carlucci (New Egypt) (Fall 1:42)

 

Holmdel 37, Ridge 36

152
Dean Gallo (Holmdel) over Christopher Love (Ridge) (Fall 5:31)
160
Colin Scherzer (Ridge) over Chris Bell (Holmdel) (Fall 1:18)
170
John Newman (Ridge) over Tom Gao (Holmdel) (Fall 1:56)
182
Victor Wladica (Holmdel) over Andrew Taddeo (Ridge) (Fall 0:31)
195
Kevin Fern (Ridge) over Michael Pavlinetz (Holmdel) (Dec 7-5)
220
Jake Hendershot (Ridge) over Unknown (For.)
285
Ryan Sweeney (Ridge) over Dean Kaplan (Holmdel) (Fall 1:55)
106
Nicholas Ammirati (Holmdel) over Unknown (For.)
113
Brandon Ericksen (Holmdel) over Charlie Corbett (Ridge) (Fall 3:44)
120
Matteo Pinnero (Holmdel) over Jake Fern (Ridge) (Dec 4-3)
126
Devon Capato (Ridge) over Jaden Gallo (Holmdel) (Dec 5-4)
132
Tom Ammirati (Holmdel) over Ryan Duguay (Ridge) (MD 9-1)
138
Jake Stein (Ridge) over Ian Flanagan (Holmdel) (Fall 4:58)
145
Luke DuPont (Holmdel) over Ethan Lew (Ridge) (Fall 2:55)

 

 

Follow Shore Sports Network on Twitter @ShoreSportsNet and on Instagram. Like Shore Sports Network on Facebook and subscribe to our YouTube channel for all the latest video highlights. 

 

Sign Up For The SSN Newsletter

Please fill out this form to sign up for the Shore Sports Network newsletter.