All times subject to change. Please check Shoreconferencenj.com or Schedulestar.com to confirm times of specific games.

 

Saturday, April 1

Class B North

Middletown South at Middletown North - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Non-Division

Neptune at Point Boro – PPD, TBD

Ocean at Freehold Boro – Cancelled

Holmdel at Manchester – Cancelled

St. John Vianney at Howell – PPD, TBD

Keansburg at Shore – PPD, April 27, 4 p.m.

Red Bank at Manalapan – Cancelled

Ranney at Monmouth – Cancelled

Southern at Donovan Catholic – Cancelled

Wall at St. Rose – Cancelled

Mater Dei Prep at Manasquan – Cancelled

Pinelands at Central – Cancelled

Brick Memorial at CBA – Cancelled

Colts Neck at Toms River South – Cancelled

Jackson Memorial at Freehold Twp. – Cancelled

Barnegat at Long Branch – PPD, TBD

Raritan at Jackson Liberty – Cancelled

Non-Conference

Matawan at Carteret - Cancelled

 

Sunday, April 2

Non-Conference

St. Joseph Montvale at Toms River North - Cancelled

 

Monday, April 3

Class A North

Neptune at Howell, 3:45 p.m.

Freehold Boro at CBA, 4 p.m.

Colts Neck at Manalapan, 4 p.m.

Freehold Twp. at Marlboro, 4 p.m.

Class A Central

Holmdel at St. John Vianney, 4 p.m.

Red Bank at Matawan, 4 p.m.

Shore at Rumson-Fair Haven, 4 p.m.

Class B North

Long Branch at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Middletown South at Middletown North, 3:45 p.m.

Manasquan at Ocean, 4 p.m.

Monmouth at Wall, 4 p.m.

Class B South

Point Boro at Donovan Catholic, 3:45 p.m.

Non-Division

Brick at Lacey, 3:45 p.m.

Raritan at Mater Dei Prep, 3:45 p.m.

 

Tuesday, April, 4

Class A South

No. 9 Brick at Toms River East - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

Jackson Memorial at No. 3 Toms River South - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

Brick Memorial at Southern - PPD, Wednesday 4 p.m.

Central at No. 1 Toms River North - PPD, Wednesday, 4 p.m.

Class B Central

Ranney at Keyport - PPD, April 17, 3:45 p.m.

No. 10 St. Rose at Point Beach - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

Mater Dei Prep at Keansburg - PPD, April 13, 1:30 p.m. at Mater Dei

Asbury Park at Henry Hudson - PPD, Friday, 4 p.m.

Class B South

Lakewood at Pinelands - PPD, Wednesday, 4 p.m.

Manchester at Donovan Catholic - PPD, Wednesday 3:45 p.m.

Lacey at Point Boro - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

Jackson Liberty at Barnegat - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

 

Wednesday, April 5

Class North

Neptune at Colts Neck, 3:45 p.m.

Howell at Marlboro, 3:45 p.m.

CBA at Manalapan, 4 p.m.

Freehold Twp. at No. 6 Freehold Boro, 4 p.m.

Class A Central

Rumson-Fair Haven at Raritan, 3:45 p.m.

Holmdel at Red Bank, 4 p.m.

Matawan at Shore, 4 p.m.

Class A South

No. 9 Brick at Toms River East, 3:45 p.m.

Jackson Memorial at No. 3 Toms River South, 3:45 p.m.

Brick Memorial at Southern, 4 p.m.

Central at No. 1 Toms River North, 6:30 p.m.

Class B North

Monmouth at Long Branch, 3:45 p.m.

Wall at Middletown South - PPD, April 12, 3:45 p.m.

Ocean at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Manasquan at Middletown North, 4 p.m.

Class B Central

No. 10 St. Rose at Point Beach, 3:45 p.m.

Class B South

Manchester at Donovan Catholic, 3:45 p.m.

Lacey at Point Boro, 3:45 p.m.

Jackson Liberty at Barnegat, 3:45 p.m.

Lakewood at Pinelands, 4 p.m.

 

Thursday, April 6

Class A South

Central at Brick Memorial – PPD, Friday, 3:45 p.m.

Brick at Jackson Memorial – PPD, April 29, 1 p.m.

Toms River South at Toms River North – PPD, April 17, 11 a.m.

Toms River East at Southern – PPD, Friday, 4 p.m.

Class B Central

Keansburg at Henry Hudson – PPD, April 17, 11 a.m. at Keansburg

Point Beach at Keyport – PPD, Wednesday, 4 p.m.

Mater Dei Prep at Ranney – PPD, April 25, 4 p.m.

St. Rose at Asbury Park – PPD, TBD

Class B South

Lacey at Lakewood – PPD, TBD

Jackson Liberty at Manchester – PPD, Friday, 3:45 p.m.

Barnegat at Pinelands – PPD, Friday, 3:45 p.m.

 

Friday, April 7

Class A North

Freehold Twp. at Neptune - PPD, May 15, 3:45 p.m.

Manalapan at Howell - PPD, April 15, 3:45 p.m.

Colts Neck at CBA - PPD, April 20, 4 p.m.

Marlboro at Freehold Boro, 4 p.m.

Class A Central

Matawan at Holmdel - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Red Bank at Raritan, 4 p.m.

Class A South

Central at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Toms River East at Southern, PPD, TBD

Class B North

Wall at Middletown North, 3:45 p.m.

Middletown South at Ocean  - PPD, April 18, 3:45 p.m.

Red Bank Catholic at Monmouth, 3:45 p.m.

Manasquan at Long Branch, 4 p.m.

Class B Central

Keansburg at St. Rose - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Ranney at Point Beach - PPD, Thursday, 4 p.m.

Asbury Park at Henry Hudson - PPD, April 28, 4 p.m.

Class B South

Jackson Liberty at Manchester, 3:45 p.m.

Barnegat at Pinelands, 3:45 p.m.

Non-Division

Jackson Memorial at Manchester - PPD, TBD

Rumson-Fair Haven at Point Boro, 3:45 p.m.

Non-Conference

Academy Charter at Lakewood, 4 p.m.

 

Saturday, April 8

Strike Out Autism Challenge

At Central Regional

Southern vs. Central, 11 a.m. (A South game)

Freehold Twp. vs. New Egypt, 2 p.m.

At Toms River South

Williamstown vs. Toms River East, 10 a.m.

Middletown North vs. Toms River North, 1 p.m.

Barnegat vs. Toms River South, 4 p.m.

At Wall

Pinelands vs. Wall, 11 a.m.

Manasquan vs. St. Rose, 2 p.m.

At Jackson Memorial

Jackson Liberty vs. Jackson Memorial, 11 a.m.

Donovan Catholic vs. Brick Memorial, 2 p.m.

At Red Bank Catholic

Manalapan vs. Red Bank Catholic, 10 a.m.

Manchester vs. Red Bank, 1 p.m.

At Point Boro

CBA vs. Point Boro, 10 a.m.

Lacey vs. Point Beach, 1 p.m.

At Howell

Holmdel vs. Howell, 11 a.m.

Neptune vs. Monmouth, 2 p.m.

At St. John Vianney

Rumson-Fair Haven at St. John Vianney, Noon (A Central game)

Colts Neck vs. Matawan, 2 p.m.

At Ocean

Freehold Boro vs. Shore, 10 a.m.

Long Branch vs. Ocean, 1:30 p.m. (B North game)

At Raritan

Middletown South vs. Raritan, 10 a.m.

Asbury Park vs. Mater Dei Prep, 12:30 p.m. (B Central game)

Non-Conference

Keansburg at North Plainfield, 10 a.m.

 

Monday, April 10

Class A North

CBA at Freehold Boro, 10 a.m.

Class A Central

Matawan at Holmdel, 3:45 p.m.

Class A South

Brick Memorial at Toms River East, 10 a.m.

Southern at Toms River North, 10 a.m.

Jackson Memorial at Central, 10 a.m.

Class B Central

Henry Hudson at Point Beach, 10 a.m.

Keansburg at St. Rose, 3:45 p.m.

Keyport at Mater Dei Prep, 3:45 p.m.

Class B South

Pinelands at Lacey, 10 a.m.

Lakewood at Jackson Liberty, 11 a.m.

Manchester at Point Boro, 3:45 p.m.

Donovan Catholic at Barnegat, 3:45 p.m.

Non-Division

Colts Neck at Middletown South, 10 a.m.

Long Branch at Rumson-Fair Haven, 10 a.m.

 

Tuesday, April 11

Class A Central

Raritan at Shore, 10 a.m.

Rumson-Fair Haven at Red Bank, 11 a.m.

Matawan at St. John Vianney, 3:45 p.m.

Class B North

Red Bank Catholic at Wall, 3:45 p.m.

Monmouth at Manasquan, 4 p.m.

Class B Central

Keansburg at Keyport, 3:45 p.m.

Ranney at St. Rose, 4 p.m.

Non-Division

Middletown North at Manchester, 10 a.m.

 

Wednesday, April 12

Class A North

Howell at Colts Neck, 10 a.m.

CBA at Freehold Twp., 11 a.m.

Freehold Boro at Neptune, 3:45 p.m.

Class A South

Toms River North at Brick Memorial, 10 a.m.

Southern at Jackson Memorial, 10 a.m.

Toms River South at Toms River East, 10 a.m.

Class B North

Wall at Middletown South, 3:45 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at St. Rose, 3:45 p.m.

Point Beach at Keyport, 4 p.m.

Henry Hudson at Ranney, 4 p.m.

Class B South

Barnegat at Manchester, 10 a.m.

Lacey at Jackson Liberty, 11 a.m.

Donovan Catholic at Lakewood, 3:45 p.m.

Pinelands at Point Boro, 3:45 p.m.

Non-Division

Keansburg at Long Branch, 10 a.m.

 

Thursday, April 13

Class A North

Colts Neck at Freehold Boro, 10 a.m.

Freehold Twp. at Howell, 10 a.m.

CBA at Neptune, 4 p.m.

Class A Central

Matawan at Rumon-Fair Haven, 10 a.m.

St. John Vianney at Shore, 2 p.m.

Holmdel at Raritan, 4 p.m.

Class A South

Toms River South at Southern, 10 a.m.

Toms River East at Central, 10 a.m.

Class B North

Middletown North at Monmouth, 3:45 p.m.

Red Bank Catholic vs. Middletown South, 3:45 p.m.

Wall at Manasquan, 3:45 p.m.

Class B Central

Keansburg at Mater Dei Prep,1:30 p.m.

Keyport at Henry Hudson, 3:45 p.m.

Ranney at Point Beach, 4 p.m.

Class B South

Lakewood at Barnegat, 10 a.m.

Manchester at Lacey, 10 a.m.

Pinelands at Donovan Catholic, 2 p.m.

Point Boro at Jackson Liberty, 3:45 p.m.

 

Saturday, April 15

Class A North

Manalapan at Howell, 3:45 p.m.

Non-Division

Red Bank at Neptune, 10 a.m.

Freehold Boro at Wall, 10 a.m.

Manasquan at Holmdel, 10 a.m.

Long Branch at Matawan, 10 a.m.

Middletown South at Jackson Memorial, 10 a.m.

Shore at Point Boro, 10 a.m.

Raritan at Donovan Catholic, 10 a.m.

Brick Memorial at Freehold Twp., 11 a.m.

At Richmond County Park, Staten Island

Keyport at St. John Vianney, 7 p.m.

Non-Conference

Colonia at Rumson-Fair Haven, 10 a.m.

Memorial West N.Y. at Manalapan, 11 a.m.

Hudson Catholic at Marlboro, Noon

 

Monday, April 17

Class A North

Howell at CBA, 1 p.m.

Class A Central

Raritan at St. John Vianney, 3:45 p.m.

Rumson-Fair Haven at Holmdel, 4 p.m.

Class A South

Brick Memorial at Brick, 10 a.m.

Toms River South at Toms River North, 11 a.m.

Class B North

Middletown North at Long Branch, 10 a.m.

Monmouth at Middletown South, 10 a.m.

Ocean at Wall, 10 a.m.

Class B Central

Henry Hudson at Keansburg, 11 a.m.

Ranney at Keyport, 3:45 p.m.

Non-Division

Matawan at Lakewood, 10 a.m.

Non-Conference

Cedar Creek at Southern, 4 p.m.

 

Tuesday, April 18

Class North

Freehold Boro at Manalapan, 3:45 p.m.

Neptune at Marlboro, 4 p.m.

Colts Neck at Freehold Twp., 4 p.m.

Class A Central

Shore at Red Bank, 4 p.m.

Class A South

Toms River North at Toms River East, 3:30 p.m.

Brick Memorial at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Brick at Southern, 3:45 p.m.

Central at Toms River South, 7 p.m.

Class B North

Manasquan at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Middletown South at Ocean, 3:45 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at Henry Hudson, 3:45 p.m.

St. Rose at Keyport, 3:45 p.m.

Point Beach at Keansburg, 4 p.m.

Class B South

Manchester at Lakewood at 3:45 p.m.

Lacey at Donovan Catholic, 3:45 p.m.

Jackson Liberty at Pinelands, 3:45 p.m.

Barnegat at Point Boro, 4 p.m.

 

Wednesday, April 19

Class A North

Manalapan at Neptune, 3:45 p.m.

Howell at Freehold Boro, 3:45 p.m.

Marlboro at Colts Neck, 4 p.m.

Class A Central

Raritan at Matawan, 3:45 p.m.

Shore at Holmdel, 4 p.m.

Red Bank at St. John Vianney, 4 p.m.

Class B North

Wall at Long Branch, 3:45 p.m.

Red Bank Catholic at Middletown North, 3:45 p.m.

Ocean at Monmouth, 3:45 p.m.

Middletown South at Manasquan, 4 p.m.

Class B Central

Point Beach at Asbury Park, 4 p.m.

 

Thursday, April 20

Monmouth County Tournament

Opening Round

(24) Keyport at (9) Howell, 3:45 p.m.

(17) Freehold Twp. at (16) Matawan, 3:45 p.m.

Class A North

Colts Neck at CBA, 4 p.m.

Marlboro at Manalapan, 4 p.m.

Class A South

Toms River South at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Toms River North at Brick, 3:45 p.m.

Toms River East at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Class B Central

Henry Hudson at St. Rose, 3:45 p.m.

Point Beach at Mater Dei Prep, 3:45 p.m.

Keansburg at Ranney, 4 p.m.

Keyport at Asbury Park - PPD TBD

Class B South

Point Boro at Lakewood, 3:45 p.m.

Pinelands at Manchester, 3:45 p.m.

Barnegat at Lacey, 3:45 p.m.

Donovan Catholic at Jackson Liberty, 3:45 p.m.

 

Friday, April 21

Monmouth County Tournament

Opening Round

(23) Mater Dei Prep at (10) Raritan, 3:45 p.m.

Class A North

Howell at Neptune, 3:45 p.m.

Class A Central

Holmdel at St. John Vianney, 3:45 p.m.

Matawan at Red Bank, 4 p.m.

Rumson-Fair Haven at Shore - PPD, May 15, 4 p.m.

Class B North

Red Bank Catholic at Long Branch, 3:45 p.m.

Ocean at Manasquan, 3:45 p.m.

Wall at Monmouth, 3:45 p.m.

Middletown North at Middletown South, 7 p.m.

Class B Central

Asbury Park at Keansburg, 4 p.m.

Non-Division

Brick Memorial at Point Beach, 3:45 p.m.

Lacey at Central, 7 p.m. at Berkeley Little League

Non-Conference

Henry Hudson at South River, 4 p.m.

Ranney at Academy Charter, 4 p.m.

Jackson Memorial at East Brunswick, 4 p.m.

 

Saturday, April 22

Monmouth County Tournament

Opening Round

(19) St. John Vianney at (14) Colts Neck, 10 a.m.

(18) Red Bank at (15) Middletown North, 10 a.m.

Class A North

CBA at Marlboro, 11 a.m.

Manalapan at Freehold Twp., 11 a.m.

Class A South

Jackson Memorial at Toms River North - PPD, May 1, 3:45 p.m.

Non-Division

Long Branch at Neptune, 10 a.m.

Keyport at Raritan, 10 a.m.

Jackson Liberty at Wall, 10 a.m.

Rumson-Fair Haven at St. Rose, 10 a.m.

Lacey at Toms River East, 10 a.m.

Donovan Catholic at Toms River South, 7 p.m.

Autism Awareness Benefit

At North Brunswick Community Park

Barnegat vs. Steinert, 7 p.m.

Red Bank Catholic vs. Delbarton, 7 p.m.

 

Sunday, April 23

Autism Awareness Benefit

At North Brunswick Community Park

CBA vs. Westfield, 4 p.m.

 

Monday, April 24

Class A North

Marlboro at Freehold Twp., 4 p.m.

Class A South

Brick at Toms River East, 3:45 p.m.

Toms River North at Central, 3:45 p.m.

Toms River South at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Class B North

Middletown South at Long Branch, 3:45 p.m.

Ocean at Middletown North, 3:45 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at Keansburg, 3:45 p.m.

Point Beach at St. Rose, 3:45 p.m.

Henry Hudson at Asbury Park, 4 p.m.

Keyport at Ranney, 4 p.m.

Class B South

Donovan Catholic at Manchester, 3:45 p.m.

Barnegat at Jackson Liberty, 3:45 p.m.

Pinelands at Lakewood, 4 p.m.

Point Boro at Lacey, 4 p.m.

Non-Division

Manasquan at Howell, 3:45 p.m.

Monmouth at Holmdel, 4 p.m.

 

Tuesday, April 25

Class A North

Colts Neck at Neptune - PPD, May 2, 3:45 p.m.

No. 10 Manalapan at No. 7 CBA - PPD, May 8, 4 p.m.

Freehold Boro at Freehold Twp. - PPD, May 2, 4 p.m.

Marlboro at Howell - PPD, May 2, 4 p.m.

Class A Central

Rumson-Fair Haven at Raritan - PPD, Wednesday

Red Bank at Holmdel - PPD, Wednesday, 4 p.m.

Matawan at Shore - PPD, Saturday, 10 a.m.

Class A South

Brick Memorial at Southern - PPD, Thursday, 4:15 p.m.

Class B North

Long Branch at No. 3 Monmouth - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

Middletown South at No. 2 Wall - PPD, May 2, 3:45 p.m.

No. 9 Red Bank Catholic at Ocean - PPD, Friday, 3:45 p.m.

No. 8 Middletown North at No. 6 Manasquan - PPD, Friday, 4 p.m.

Class B Central

Henry Hudson at Keansburg - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Mater Dei Prep at Ranney - PPD, Saturday, 12:30 p.m.

 

Wednesday, April 26

Class A North

No. 10 Manalapan at Colts Neck - PPD, May 10, 4 p.m.

Class A Central

Raritan at Rumson-Fair Haven - PPD, Friday, 3:45 p.m.

Red Bank at Holmdel - PPD, Friday, 4 p.m.

Class A South

Central at Brick Memorial - PPD, Saturday, Noon

Jackson Memorial at Brick - PPD, May 16, 3:45 p.m.

Southern at Toms River East - PPD, May 3, 4:15 p.m.

At FirstEnergy Park

No. 4 Toms River North at Toms River South, 7:30 p.m.

Class B North

Long Branch at No. 3 Monmouth - PPD, Tuesday, 3:45 p.m.

Class B Central

Keyport at Point Beach - PPD, Thursday, 4 p.m.

Ranney at Mater Dei Prep - PPD, Monday, 4 p.m.

Asbury Park at St. Rose - PPD, TBD

Class B South

Donovan Catholic at Point Boro, 4 p.m.

Lakewood at Lacey - PPD, Thursday, 3:45 p.m.

Manchester at Jackson Liberty - PPD, Saturday, 10 a.m.

Pinelands at Barnegat - PPD, Saturday, 10 a.m.

 

Thursday, April 27

Class A North

Manalapan at Howell, 3:45 p.m.

Neptune at Freehold Twp., 4 p.m.

CBA at Colts Neck, 4 p.m.

Freehold Boro at Marlboro, 4 p.m.

Class A Central

Rumson-Fair Haven at St. John Vianney, 3:45 p.m.

Matawan at Holmdel, 4 p.m.

Raritan at Red Bank, 4 p.m.

Class A South

Central at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Southern at Brick Memorial, 4:15 p.m.

Class B North

Manasquan at Long Branch, 3:45 p.m.

Middletown North at Wall, 3:45 p.m.

Middletown South at Ocean, 3:45 p.m.

Monmouth at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Class B Central

Keyport at Point Beach, 4 p.m.

Class B South

Barnegat at Donovan Catholic, 3:45 p.m.

Lakewood at Lacey, 3:45 p.m.

Non-Division

St. Rose at Lacey - PPD, TBD

Keansburg at Shore, 4 p.m.

 

Friday, April 28

Monmouth County Tournament

Opening Round

(22) Long Branch at (11) Manalapan, 4 p.m.

(20) Shore at (13) Marlboro, 4 p.m.

Class A Central

Raritan at Rumson-Fair Haven, 3:45 p.m.

Red Bank at Holmdel, 4 p.m.

Class A South

Toms River East at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Toms River North at Southern, 4 p.m.

Brick at Toms River South, 7 p.m.

Class B North

Red Bank Catholic at Ocean, 3:45 p.m.

Middletown North at Manasquan, 4 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at Keyport, 3:45 p.m.

St. Rose at Ranney, 3:45 p.m.

Asbury Park at Henry Hudson, 4 p.m.

Class B South

Jackson Liberty at Lakewood, 3:45 p.m.

Point Boro at Manchester, 3:45 p.m.

Lacey at Pinelands, 3:45 p.m.

Non-Division

Middletown South at Marlboro - Rescheduled to May 19, 4 p.m.

 

Saturday, April 29

Monmouth County Tournament - Bracket

Round of 16

(15) Middletown North at (2) Monmouth, 11 a.m.

(14) Colts Neck at (3) Red Bank Catholic, 11 a.m.

(13) Marlboro at (4) St. Rose, 11 a.m

(10) Raritan at (7) Ocean, 11 a.m.

(9) Howell at (8) Middletown South, Noon

(16) Matawan at (1) CBA, 2 p.m.

(12) Manasquan vs. (5) Freehold Boro, 2 p.m.

(11) Manalapan winner at (6) Wall, 3 p.m.

Class A North

Freehold Twp. at Neptune - PPD, May 6, 2 p.m.

Class A Central

Matawan at Shore - PPD, TBD

Class A South

Toms River East at Southern, 10 a.m.

Central at Brick Memorial, Noon

Brick at Jackson Memorial, 1 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at Ranney - PPD, TBD

Class B South

Manchester at Jackson Liberty, 10 a.m.

Pinelands at Barnegat, 10 a.m.

Non-Division

Point Boro at Freehold Boro - PPD, TBD

Non-Conference

Bayonne at Toms River South, 7 p.m.

 

Monday, May 1

Class A North

Neptune at Freehold Boro, 3:45 p.m.

Colts Neck at Howell, 3:45 p.m.

Marlboro at CBA, 4 p.m.

Freehold Twp. at Manalapan, 4 p.m.

Class A Central

St. John Vianney at Matawan, 3:45 p.m.

Red Bank at Rumson-Fair Haven, 4 p.m.

Shore at Raritan, 4 p.m.

Class A South

Jackson Memorial at Toms River North, 3:45 p.m.

Class B North

Long Branch at Middletown South, 3:45 p.m.

Middletown North at Ocean, 3:45 p.m.

Wall at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Manasquan at Monmouth, 4 p.m.

Class B Central

Henry Hudson at Keansburg, 3:45 p.m.

Ranney at Mater Dei Prep, 4 p.m.

Keyport at Point Beach, 4 p.m.

Class B South

Lacey at Lakewood, 4 p.m.

Non-Division

Barnegat at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Lakewood at Keyport - PPD, TBD

Jackson Liberty at Central, 3:45 p.m.

Lacey at Southern - PPD, TBD

 

Tuesday, May 2

Class A North

Colts Neck at Neptune, 3:45 p.m.

Freehold Boro at Freehold Twp., 4 p.m.

Marlboro at Howell, 4 p.m.

Class A South

Central at Brick, 3:45 p.m.

Toms River East at Toms River South, 7 p.m.

Brick Memorial at Toms River North, 7:30 p.m.

Class B North

Long Branch at No. 3 Monmouth, 3:45 p.m.

Middletown South at No. 2 Wall, 3:45 p.m.

Class B Central

Ranney at Henry Hudson, 3:45 p.m.

Keyport at Keansburg, 3:45 p.m.

Asbury Park at Point Beach, 3:45 p.m.

St. Rose at Mater Dei Prep, 3:45 p.m.

Class B South

Lakewood at Donovan Catholic, 3:45 p.m.

Manchester at Barnegat, 3:45 p.m.

Jackson Liberty at Lacey, 3:45 p.m.

Point Boro at Pinelands, 4 p.m.

Non-Division

Red Bank at Ocean, 3:45 p.m.

 

Wednesday, May 3

Class A North

Neptune at CBA, 4 p.m.

Freehold Boro at Colts Neck, 4 p.m.

Howell at Freehold Twp., 4 p.m.

Manalapan at Marlboro, 4 p.m.

Class A Central

Rumson-Fair Haven at Matawan, 3:45 p.m.

Raritan at Holmdel, 4 p.m.

Shore at St. John Vianney, 4 p.m.

Class A South

Southern at Toms River East, 4:15 p.m.

Class B North

Ocean at Long Branch, 3:45 p.m.

Manasquan at Wall, 3:45 p.m.

Monmouth at Middletown North, 4 p.m.

Middletown South at Red Bank Catholic, 7 p.m.

Non-Division

Ranney at Red Bank, 4 p.m.

 

Thursday, May 4

Class A North

Freehold Twp. at Colts Neck, 4 p.m.

Manalapan at Freehold Boro, 4 p.m.

Class A South

Brick at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Toms River North at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Southern at Toms River South, 7 p.m.

Central at Toms River East, 7 p.m.

Class B North

Red Bank Catholic at Manasquan, 3:45 p.m.

Class B Central

Henry Hudson at Keyport, 3:45 p.m.

St. Rose at Keansburg, 4 p.m.

Point Beach at Ranney, 4 p.m.

Mater Dei Prep at Asbury Park, 4 p.m.

Class B South

Barnegat at Lakewood, 3:45 p.m.

Lacey at Manchester, 3:45 p.m.

Jackson Liberty at Point Boro, 3:45 p.m.

Donovan Catholic at Pinelands, 3:45 p.m.

 

Friday, May 5

Class A North

Marlboro at Neptune - PPD, Wednesday, 4 p.m.

Class A Central

Holmdel at Rumson-Fair Haven - PPD, Wednesday, 3:45 p.m.

St. John Vianney at Raritan - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Class B North

Long Branch at Middletown North - PPD, Monday, 3:45 p.m.

Middletown South at No. 6 Monmouth - PPD, Monday, 3:45 p.m.

No. 3 Wall at Ocean - PPD, Thursday, 3:45 p.m.

Class B Central

Point Beach at Henry Hudson - PPD, Tuesday, 4 p.m.

Non-Division

Donovan Catholic at Howell - Cancelled

Manchester at No. 1 Toms River South - Cancelled

No. 5 Lacey at No. 10 Toms River North - PPD, TBD

 

Saturday, May 6

Monmouth County Tournament

Semifinals

(5) Freehold Boro at (1) CBA - PPD, Sunday, Time TBD

(7) Ocean at (3) Red Bank Catholic, 2 p.m.

Ocean County Tournament

Opening Round

(16) Toms River East at (1) Toms River South, 2 p.m.

(13) Donovan Catholic at (4) Toms River North, 2:30 p.m.

Regular Season

Class A North

Freehold Twp. at Neptune, 2 p.m.

Class A Central

Red Bank at Shore - PPD, Friday, 4 p.m.

Class B Central

Asbury Park at Ranney - PPD, TBD

Non-Division

Pinelands at Matawan - PPD, TBD

Lakewood at Neptune - Cancelled

Non-Conference

Marist at Manalapan - PPD, TBD

 

Sunday, May 7

Monmouth County Tournament

Semifinals

(5) Freehold Boro at (1) CBA, 3 p.m.

Ocean County Tournament

First Round

(11) Point Boro at (6) Jackson Liberty, Noon

(10) Manchester at (7) Pinelands, Noon

(9) Central at (8) Jackson Memorial, Noon

(15) Point Beach at (2) Lacey, 1 p.m.

(12) Barnegat at (5) Brick, 2 p.m.

(14) Brick Memorial at (3) Southern, 3 p.m.

 

Monday, May 8

Class A North

No. 10 Manalapan at No. 7 CBA, 4 p.m.

Class A Central

St. John Vianney at Raritan, 3:45 p.m.

Class A South

Jackson Memorial at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Toms River South at Central, 3:45 p.m.

Southern at Brick Memorial, 4:15 p.m.

Toms River North at Toms River East, 7:30 p.m.

Class B North

Long Branch at Middletown North, 3:45 p.m.

Middletown South at No. 6 Monmouth, 3:45 p.m.

Class B Central

Henry Hudson at Mater Dei Prep, 3:45 p.m.

Keansburg at Point Beach, 3:45 p.m.

Keyport at St. Rose, 4 p.m.

Ranney at Asbury Park, 4 p.m.

Class B South

Lakewood at Manchester, 3:45 p.m.

Donovan Catholic at Lacey, 3:45 p.m.

Pinelands at Jackson Liberty, 3:45 p.m.

Point Boro at Barnegat, 4 p.m.

Non-Division

Freehold Boro at Long Branch, 3:45 p.m.

Ocean at Holmdel, 4 p.m.

Colts Neck at Middletown North - Cancelled

Freehold Twp. at Middletown South - Cancelled

 

Tuesday, May 9

Monmouth County Tournament

Championship

At FirstEnergy Park, Lakewood

(3) Red Bank Catholic vs. (5) Freehold Boro, 7 p.m.

Ocean County Tournament

Quarterfinals

(10) Manchester at (2) Lacey, 3:45 p.m.

(12) Barnegat at (4) Toms River North, 7:30 p.m.

Regular Season

Class A North

Neptune at Manalapan, 3:45 p.m.

Freehold Twp. at CBA, 4 p.m.

Colts Neck at Marlboro, 4 p.m.

Class A Central

Matawan at Raritan, 3:45 p.m.

Holmdel at Shore, 4 p.m.

St. John Vianney at Red Bank, 4 p.m.

Class B North

Monmouth at Ocean, 3:45 p.m.

Long Branch at Wall, 4 p.m.

Manasquan at Middletown South, 4 p.m.

Class B Central

Point Beach at Henry Hudson, 4 p.m.

Non-Divisional

Keansburg at Rumson-Fair Haven, 2 p.m.

 

Wednesday, May 10

Class A North

Freehold Boro at Howell, 3:45 p.m.

Marlboro at Neptune, 4 p.m.

No. 10 Manalapan at Colts Neck, 4 p.m.

Class A Central

Holmdel at Rumson-Fair Haven, 3:45 p.m.

Class A South

Jackson Memorial at Toms River East, 3:45 p.m.

Central at Southern, 4 p.m.

Brick Memorial at Toms River South, 7 p.m.

Brick at Toms River North, 7:30 p.m.

Class B North

Middletown North at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Class B Central

St. Rose at Henry Hudson, 3:45 p.m.

Mater Dei Prep at Point Beach, 3:45 p.m.

Ranney at Keansburg, 4 p.m.

Asbury Park at Keyport, 4 p.m.

Class B South

Lakewood at Point Boro, 3:45 p.m.

Manchester at Pinelands, 3:45 p.m.

Lacey at Barnegat, 3:45 p.m.

Donovan Catholic at Jackson Liberty, 3:45 p.m.

 

Thursday, May 11

Ocean County Tournament

Quarterfinals

(9) Central at (1) Toms River South, 3:45 p.m.

(6) Jackson Liberty at (3) Southern, 4 p.m.

Regular Season

Class A North

CBA at Howell, 3:45 p.m.

Class B North

Wall at Ocean, 3:45 p.m.

Class B Central

Mater Dei Prep at Ranney, 4 p.m.

Non-Division

Neptune at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Freehold Boro at Middletown South, 3:45 p.m.

Long Branch at Shore, 3:45 p.m.

Manasquan at Rumson-Fair Haven, 3:45 p.m.

Colts Neck at Jackson Memorial, 4 p.m.

St. Rose at Marlboro, 4 p.m.

Red Bank at Red Bank Catholic, 7 p.m.

Point Beach at Point Boro, 6 p.m.

Non-Conference

Henry Hudson at Calvary Christian, 3:45 p.m.

 

Friday, May 12

Class A Central

Red Bank at Shore, 4 p.m.

Class A South

Brick at Central, 7 p.m. at Berkeley Little League

Class B Central

Ranney at Asbury Park, 4 p.m.

Non-Division

Toms River East at Manchester, 3:45 p.m.

Middletown North at Donovan Catholic, 4 p.m.

Southern at Barnegat, 4 p.m.

Jackson Liberty at Toms River South, 7 p.m.

Non-Conference

Freehold Twp. at Watchung Hills, 4 p.m.

 

Saturday, May 13

Non-Division

Middletown North at Freehold Boro, 10 a.m.

Point Boro at Matawan, 10 a.m.

Middletown North at Freehold Boro, 10 a.m.

Middletown South at CBA, 10 a.m.

Point Beach at Manasquan, 10 a.m.

Mater Dei Prep at Monmouth, 10 a.m.

Pinelands at St. John Vianney, Noon

Henry Hudson at Lakewood, 3:45 p.m.

Barnegat at Red Bank Catholic, 6 p.m.

Non-Conference

Ferris at Toms River South, 7 p.m.

 

Monday, May 15

Class A South

Toms River South at Brick, 3:45 p.m.

Class B Central

Asbury Park at St. Rose, 3:45 p.m.

Non-Division

CBA at Middletown North, 3:45 p.m.

Lakewood at Point Beach, 3:45 p.m.

Lacey at Monmouth, 3:45 p.m.

Freehold Twp. at Middletown South, 3:45 p.m.

Brick Memorial at Marlboro, 4 p.m.

Red Bank Catholic at Colts Neck, 4 p.m.

Keyport at Holmdel, 4 p.m.

Manchester at Raritan, 4 p.m.

Point Boro at Central, 4 p.m.

Mater Dei Prep at Pinelands, 4 p.m.

Wall at Howell, 4 p.m.

Jackson Liberty at Toms River North, 7:30 p.m.

Non-Conference

St. John Vianney at Cranford, 4 p.m.

Red Bank at Union, 4 p.m.

Bayonne at Jackson Memorial, 4:30 p.m.

 

Tuesday, May 16

Ocean County Tournament

Semifinals

(10) Manchester at (3) Southern, 4 p.m.

(4) Toms River North at (1) Toms River South, 7 p.m.

Non-Division

St. Rose at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Pinelands at Toms River East, 3:45 p.m.

Barnegat at Red Bank Catholic, 3:45 p.m.

Long Branch at Keansburg, 4 p.m.

Non-Conference

CBA at Piscataway, 4:15 p.m.

 

Wednesday, May 17

Shore Conference Tournament - Bracket

Opening Round

(22) Matawan at (11) CBA, 3 p.m.

(17) Jackson Liberty at (16) Raritan, 3:45 p.m.

(19) Colts Neck at (14) Brick, 3:45 p.m.

(27) Mater Dei Prep at (6) Freehold Boro, 3:45 p.m.

(18) Freehold Twp. at (15) Middletown South, 4 p.m.

(21) Manchester at (12) Southern, 4 p.m.

(23) Central at (10) Middletown North, 4 p.m.

(24) Pinelands at (9) Manasquan, 4 p.m.

(25) Red Bank at (8) St. Rose, 4 p.m.

(20) Marlboro at (13) Manalapan, 4:30 p.m.

(26) Point Beach at (7) Toms River North, 7:30 p.m.

Non-Division

Lacey at Toms River South, 7 p.m.

At FirstEnergy Park

Long Branch vs. Lakewood, 7 p.m.

Non-Conference

Hightstown at Shore, 4 p.m.

 

Thursday, May 18

Ocean County Tournament

Championship

At Toms River South

(3) Southern vs. (4) Toms River North, 7 p.m.

Class A South

Central at Brick Memorial, 3:45 p.m.

Non-Division

Raritan at Point Boro, 3:45 p.m.

Brick at Howell, 3:45 p.m.

Barnegat at Jackson Memorial, 3:45 p.m.

Middletown South at Marlboro, 4 p.m.

Ocean at Mater Dei Prep, 4 p.m.

Ranney at Long Branch - Cancelled

Jackson Liberty at Toms River East, 7 p.m.

At FirstEnergy Park

Monmouth vs. Red Bank, 7 p.m.

Non-Conference

St. Joseph by the Sea (N.Y.) at St. John Vianney, 4 p.m.

 

Friday, May 19

Non-Division

Long Branch at Point Beach, 3:45 p.m.

Howell at Wall, 3:45 p.m.

Brick Memorial at Rumson-Fair Haven, 3:45 p.m.

Pinelands at St. John Vianney, 4 p.m.

Non-Conference

Pope John at St. Rose, 3:45 p.m.

 

Saturday, May 20

Shore Conference Tournament - Bracket

Round of 16

(18) Freehold Twp. at (2) Monmouth, 10 a.m.

(13) Manalapan at (4) Red Bank Catholic, 10 a.m.

(12) Southern at (5) Lacey, 10 a.m.

(19) Colts Neck at (3) Wall, 11 a.m.

(11) CBA at (6) Freehold Boro, 11 a.m.

(24) Pinelands at (8) St. Rose, 11 a.m.

(17) Jackson Liberty at (1) Toms River South, Noon

(10) Middletown North at (7) Toms River North, 2 p.m.

 

Monday, May 22

NJSIAA Tournament

Opening Round

North Jersey 2, Group III

(13) Warren Hills at (4) Middletown South - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(10) Colonia at (7) Middletown North - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(15) Red Bank at (2) Somerville - PPD, Tuesday, 4 p.m.

Central Jersey Group IV

(12) Old Bridge at (5) Freehold Twp. - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(13) Hightstown at (4) Freehold Boro - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(11) Marlboro at (6) East Brunswick - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(10) Colts Neck at (7) South Brunswick - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(15) New Brunswick at (2) Manalapan - PPD, Tuesday, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(16) Long Branch at (1) Toms River South - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(9) Brick at (8) Pennsauken - PPD, Tuesday, 3:45 p.m.

(14) Neptune at (3) Wall - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(11) Ocean at (6) Northern Burlington - PPD, Tuesday, 3:45 p.m.

(10) Moorestown at (7) Jackson Liberty - PPD, Tuesday, 3:45 p.m.

Central Jersey Group II

(16) Holmdel at (1) Governor Livingston - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(9) Raritan at (8) A.L. Johnson - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(13) Robbinsville at (4) Monmouth - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(10) Matawan at (7) East Brunswick Tech - PPD, Tuesday, 4 p.m.

Central Jersey Group I

(9) South River at (8) Point Beach - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(12) Keansburg at (5) Highland Park - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(14) Henry Hudson at (3) Riverside - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(11) Keyport at (6) South Amboy - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(10) Shore at (7) Perth Amboy Tech - PPD, Tuesday, 4 p.m.

South Jersey Group IV

(9) Toms River North at (8) Lenape - PPD, Tuesday, 3 p.m.

(14) Jackson Memorial at (3) Shawnee - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(11) Southern at (6) Vineland - PPD, Tuesday, 4 p.m.

South Jersey Group III

(9) Central at (8) Seneca - PPD, Tuesday, 3 p.m.

(14) Triton at (3) Lacey - PPD, Tuesday, 3:30 p.m.

(11) Pinelands at (6) Mainland - PPD, Tuesday, 4 p.m.

South Jersey Group II

(9) Manchester at (8) Cedar Creek - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(12) Point Boro at (5) Bordentown, 5 p.m.

(13) Sterling at (4) Manasquan - PPD, Tuesday, 4 p.m.

(11) Barnegat at (6) Oakcrest - PPD, Tuesday, 4 p.m.

Regular Season

Non-Conference

Bergen Catholic at Red Bank Catholic - Cancelled

 

Tuesday, May 23

Opening Round

North Jersey 2, Group III

(13) Warren Hills at (4) Middletown South, 4 p.m.

(10) Colonia at (7) Middletown North, 4 p.m.

(15) Red Bank at (2) Somerville, 4 p.m.

Central Jersey Group IV

(12) Old Bridge at (5) Freehold Twp., 4 p.m.

(13) Hightstown at (4) Freehold Boro, 4 p.m.

(11) Marlboro at (6) East Brunswick, 4 p.m.

(10) Colts Neck at (7) South Brunswick, 4 p.m.

(15) New Brunswick at (2) Manalapan, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(16) Long Branch at (1) Toms River South, 4 p.m.

(9) Brick at (8) Pennsauken, 3:45 p.m.

(14) Neptune at (3) Wall, 4 p.m.

(11) Ocean at (6) Northern Burlington, 3:45 p.m.

(10) Moorestown at (7) Jackson Liberty, 3:45 p.m.

Central Jersey Group II

(16) Holmdel at (1) Governor Livingston, 4 p.m.

(9) Raritan at (8) A.L. Johnson, 4 p.m.

(13) Robbinsville at (4) Monmouth, 4 p.m.

(10) Matawan at (7) East Brunswick Tech, 4 p.m.

Central Jersey Group I

(9) South River at (8) Point Beach, 4 p.m.

(12) Keansburg at (5) Highland Park, 4 p.m.

(14) Henry Hudson at (3) Riverside, 4 p.m.

(11) Keyport at (6) South Amboy, 4 p.m.

(10) Shore at (7) Perth Amboy Tech, 4 p.m.

South Jersey Group IV

(9) Toms River North at (8) Lenape, 3 p.m.

(14) Jackson Memorial at (3) Shawnee, 4 p.m.

(11) Southern at (6) Vineland, 4 p.m.

South Jersey Group III

(9) Central at (8) Seneca, 3 p.m.

(14) Triton at (3) Lacey, 3:30 p.m.

(11) Pinelands at (6) Mainland, 4 p.m.

South Jersey Group II

(9) Manchester at (8) Cedar Creek, 4 p.m.

(13) Sterling at (4) Manasquan, 4 p.m.

(11) Barnegat at (6) Oakcrest, 4 p.m.

 

Wednesday, May 24

Shore Conference Tournament

Quarterfinals

(5) Lacey at (4) Red Bank Catholic, 2 p.m.

(11) CBA at (3) Wall, 3:45 p.m.

(18) Freehold Twp. at (7) Toms River North, 3:45 p.m.

(24) Pinelands at (1) Toms River South, 4 p.m.

NJSIAA Tournament

Sectional Quarterfinals

Central Jersey Group II

(9) Raritan at (1) Governor Livingston, 4 p.m.

(10) Matawan at (2) South Plainfield, 4 p.m.

Central Jersey Group I

(8) Point Beach at (1) Middlesex, 5 p.m.

(10) Shore at (2) Metuchen, 6:30 p.m.

Opening Round

South Jersey Group IV

(11) Southern at (6) Vineland, 4 p.m.

 

Friday, May 26

NJSIAA Tournament

Sectional Quarterfinals

North Jersey 2, Group III

(12) Mendham at (4) Middletown South, 4 p.m.

(15) Red Bank at (7) Middletown North, 4 p.m.

Central Jersey Group IV

(5) Freehold Twp. at (4) Freehold Boro, 4 p.m.

(10) Colts Neck at (2) Manalapan, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(9) Brick at (1) Toms River South, 4 p.m.

(14) Neptune at (6) Northern Burlington, 4 p.m.

(7) Jackson Liberty at (2) Steinert, 4 p.m.

Central Jersey Group II

(5) Bernards at (4) Monmouth, 4 p.m.

Central Jersey Group I

(11) Keyport at (3) Riverside, 3:45 p.m.

(13) Florence at (12) Keansburg, 4 p.m.

South Jersey Group IV

(14) Jackson Memorial at (11) Southern, 4 p.m.

South Jersey Group III

(16) Timber Creek at (9) Central, 4 p.m.

(6) Mainland at (3) Lacey, 4 p.m.

South Jersey Group II

(5) Bordentown at (4) Manasquan, 4 p.m.

(11) Barnegat at (3) West Deptford, 4 p.m.

Opening Round

South Jersey Non-Public A

(10) St. John Vianney at (7) Donovan Catholic, 4 p.m.

South Jersey Non-Public B

(11) Mater Dei Prep at (6) Rutgers Prep, 4 p.m.

 

Saturday, May 27

NJSIAA Tournament

Sectional Quarterfinals

Central Jersey Group IV

(10) Colts Neck at (2) Manalapan, Noon

 

Tuesday, May 30

NJSIAA Tournament

Sectional Semifinals

North Jersey 2, Group III

(4) Middletown South at (1) Chatham, 4 p.m.

(15) Red Bank at (3) Cranford, 4 p.m.

Central Jersey Group IV

(4) Freehold Boro at (1) Montgomery, 4 p.m.

(3) Hunterdon Central at (2) Manalapan - PPD, Wednesday, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(4) Allentown at (1) Toms River South - PPD, Wednesday, 4 p.m.

(14) Neptune at (7) Jackson Liberty, 4 p.m.

South Jersey Group IV

(11) Southern at (2) Egg Harbor, 4 p.m.

South Jersey Group III

(9) Central at (4) Deptford, 3:30 p.m.

(3) Lacey at (2) Highland - PPD, Wednesday, 4 p.m.

South Jersey Group II

(8) Cedar Creek at (4) Manasquan, 4 p.m.

Sectional Quarterfinals

South Jersey Non-Public A

(5) St. Joseph Metuchen at (4) CBA - PPD, Wednesday, 4 p.m.

(6) Notre Dame at (3) Red Bank Catholic, 4 p.m.

(10) St. John Vianney at (2) St. Augustine - PPD, Wednesday, 4 p.m.

South Jersey Non-Public B

(7) Trenton Catholic at (2) St. Rose, 2 p.m.

 

Wednesday, May 31

NJSIAA Tournament

Sectional Semifinals

Central Jersey Group IV

(3) Hunterdon Central at (2) Manalapan, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(4) Allentown at (1) Toms River South, 4 p.m.

South Jersey Group III

(3) Lacey at (2) Highland, 4 p.m.

Sectional Quarterfinals

South Jersey Non-Public A

(5) St. Joseph Metuchen at (4) CBA, 4 p.m.

(10) St. John Vianney at (2) St. Augustine, 4 p.m.

 

Thursday, June 1

Shore Conference Tournament

Semifinals

At Count Basie Park, Red Bank

(3) Wall vs. (7) Toms River North, 3:30 p.m.

(1) Toms River South vs. (4) Red Bank Catholic, 7 p.m.

 

Friday, June 2

NJSIAA Tournament

Sectional Finals

Central Jersey Group IV

(4) Freehold Boro at (3) Hunterdon Central, 4 p.m.

Central Jersey Group III

(14) Neptune at (4) Allentown, 4 p.m.

South Jersey Group IV

(11) Southern at (8) Lenape, 4 p.m.

South Jersey Group II

(4) Manasquan at (3) West Deptford, 4 p.m.

Sectional Semifinals

South Jersey Non-Public A

(4) CBA at (1) Bishop Eustace, 4 p.m.

(3) Red Bank Catholic at (2) St. Augustine, 4 p.m.

South Jersey Non-Public B

(6) Rutgers Prep at (2) St. Rose, 4 p.m.

 

Sunday, June 4

Shore Conference Tournament

Championship

At FirstEnergy Park, Lakewood

(4) Red Bank Catholic vs. (7) Toms River North, 7 p.m.

 

Tuesday, June 6

NJSIAA Tournament

Group IV Semifinals

At East Brunswick Tech

Southern vs. Hunterdon Central, 4 p.m.

Group II Semifinals

At Rowan University

Manasquan vs. Governor Livingston, 3 p.m.

South Jersey Non-Public B Final

At Monmouth University

(1) Gloucester Catholic vs. (2) St. Rose, 3 p.m.

 

Sign Up For The SSN Newsletter

Please fill out this form to sign up for the Shore Sports Network newsletter.